Eurodesk Lietuva vasaros savanorio programa

Apie vasaros savanorio programą:

 

Atėjo laikas išbandyti vasaros savanorystės eksperimentą! 

Eurodesk Lietuva komanda kviečia 14–18 m. amžiaus jaunuolius iš Klaipėdos raj., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus rajono prisijungti prie vasaros savanorystės eksperimento.

Programos metu savo įgūdžius tobulinsi vykdydamas užduotis apie renginių įgyvendinimą, tinklaveiką ir bendradarbiavimą, medijų informacinį raštingumą ir už įvykdytas užduotis gausi atvirus, tavo įgytas žinias patvirtinančius, skaitmeninius ženkliukus. Faktas, kad po eksperimento išeisi visapusiškai patobulėjęs.

Tavo tikslas vasaros savanorystės eksperimento metu bus suorganizuoti online informacinę veiklą. Dabar tai skamba kaip kažkokia mistika, bet patikėk, kai pakliūsi čia įgausi super galių ir niekas nebeatrodys sudėtinga. Be to, turėsi mentorių, pasiruošusį tau padėti! Dalyvavimas eksperimente nėra ilgalaikis įsipareigojimas, o vasaros nuotykis naujai patirčiai įgyti. Veiklos vyks birželio – rugpjūčio mėn. nuotoliniu būdu. Tad ar esi pasiruošęs?

Pildyk anketą iki 2020 m. birželio 11 dienos https://bit.ly/vasaroseksperimentas

Turi klausimų? Rašyk neringa@eurodesk.lt

Informacija apie vasaros savanorystės eksperimentą: https://bit.ly/savanorysteseksperimentas   

Linkėjimai nuo Eurodesk Lietuva komandos!Apie vasaros jaunojo žurnalisto programą:

Atėjo laikas išbandyti vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentą!

Eurodesk Lietuva komanda kviečia 14–18 m. amžiaus jaunuolius iš Klaipėdos raj., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus rajono prisijungti prie vasaros jaunojo žurnalisto eksperimento.

Temos, su kuriomis susipažinsi:

  • Pagrindiniai žiniasklaidos principai
  • Kaip imti interviu?
  • Straipsnio rašymo pagrindai
  • Fotografavimas ir filmavimas
  • Kaip sklinda dezinformacija?

Tavo tikslas vasaros jaunojo žurnalisto eksperimento metu bus sukurti vieną straipsnį / nuotraukų seriją ar video. Dabar tai skamba kaip kažkokia mistika, bet patikėk, kai pakliūsi čia įgausi super galių ir niekas nebeatrodys sudėtinga. Be to, turėsi mentorių, pasiruošusį tau padėti! 

 

Dalyvavimas eksperimente nėra ilgalaikis įsipareigojimas, o vasaros nuotykis naujai patirčiai įgyti. Veiklos vyks birželio – rugpjūčio mėn. nuotoliniu būdu. Tad ar esi pasiruošęs?

Pildyk anketą iki 2020 m. birželio 11 dienos https://bit.ly/jzvasaroseksperimentas

Turi klausimų? Rašyk goda@eurodesk.lt

Informacija apie jaunojo žurnalisto eksperimentą: https://bit.ly/zurnalistas

Linkėjimai nuo Eurodesk Lietuva komandos!