Naujienos

Prie Šalčios vėl skamba dainos

Prie Šalčios vėl skamba dainos

Šiemetinio festivalio programa buvo išties turtinga: dainos buvo atliekamos įvairiomis kalbomis ir stiliais, o scenoje vieni kitus keitė tautinių ir šiuolaikinių šokių atstovai. Renginyje dalyvavo Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos, Eišiškių ir Jašiūnų muzikos mokyklų jungtinis choras, Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų orkestras, Šalčininkų rajonui atstovaujantys ansambliai „Znad Mareczanki“, „Ejszyszczanie“, „Turgielanka“, „Kwiaty Polskie“, „Solczanie“, „Solczanka“, „Mega dance“, „Smile“, „Fantazija“, o taip pat šventės svečiai - Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblis „Vingis“, folklorinis ansamblis „Kurpie Zielone“ iš Balstogės ir Baltarusijos valstybinės filharmonijos ansamblis „Sviata“

XVI FESTIVALIS „DAINA PRIE ŠALČIOS” ŠALČININKAI 2011

XVI FESTIVALIS „DAINA PRIE ŠALČIOS”    ŠALČININKAI 2011

-Šalčininkų rajono gyventojų supažindinimas su šiuolaikiško liaudies meno padėtimi ir kaimo amatais. - mūsų krašte egzistuojančios liaudies meno kūrybos puoselėjimas ir vystymas; -suteikti galimybę liaudies kūrėjams ir amatininkams parduoti savo rankdarbius.

RENGINIAI

ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRO ĮSTAIGŲ RENGINIŲ PROGRAMOS PROJEKTAS 2011 m. II ketvirtis

„Šalčininkiečiai – Taikos Piligrimui“

„Šalčininkiečiai – Taikos Piligrimui“

Sekmadienio vakarą Šalčininkų rajono savivaldybės aikštėje buvo surengtas koncertas „Šalčininkiečiai – Taikos Piligrimui“. Šventė prasidėjo visų kartu dainuojama daina „Barka“.

Tarptautine šokio diena Šalčininkieliuose

Šalčininkėlių laisvalaikio salėje, balandžio 29 dieną buvo pravestas renginys “Kalbam šokdami”. Renginyje dalyvavo šokio grupė: “MEGA DANCE” - Boltoji Vokė; “ZNAD MEREČANKI” - Jašūnai ir “FREEDOM” - Šalčininkėliai.