Naujienos

ŠARŪNO BARTO filmų retrospektyva

ŠARŪNO BARTO filmų retrospektyva

2011 m. liepos 14 d. Šalčininkų kultūros centre prasidėjo lietuvių kino režisieriaus, aktoriaus, scenaristo ŠARŪNO BARTO filmų retrospektyva. Keturias dienas šalčininkiečiai ir jašiūniškiai turės unikalią galimybę pamatyti vieno garsiausių bei žinomiausių pasaulyje lietuvių kino režisierių Šarūno Barto 4 filmus - 3 dienos, Mūsų nedaug, Namai ir 7 nematomi žmonės. Liepos 14, 15, 21 ir 22 d. šie filmai bus rodomi Šalčininkų kultūros centre, o liepos 26, 28, 29, 30 d. - Jašiūnų pramogų centre. Maloniai kviečiame nepraleisti progos ir atvykti pasižiūrėti filmus.

KINO VASARA 2011 (repertuaras)

KINO VASARA 2011 (repertuaras)

Nemokamas geras kinas visiems Šalčininkų rajono gyventojams visa vasara

Prie Šalčios vėl skamba dainos

Prie Šalčios vėl skamba dainos

Šiemetinio festivalio programa buvo išties turtinga: dainos buvo atliekamos įvairiomis kalbomis ir stiliais, o scenoje vieni kitus keitė tautinių ir šiuolaikinių šokių atstovai. Renginyje dalyvavo Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos, Eišiškių ir Jašiūnų muzikos mokyklų jungtinis choras, Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų orkestras, Šalčininkų rajonui atstovaujantys ansambliai „Znad Mareczanki“, „Ejszyszczanie“, „Turgielanka“, „Kwiaty Polskie“, „Solczanie“, „Solczanka“, „Mega dance“, „Smile“, „Fantazija“, o taip pat šventės svečiai - Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblis „Vingis“, folklorinis ansamblis „Kurpie Zielone“ iš Balstogės ir Baltarusijos valstybinės filharmonijos ansamblis „Sviata“

XVI FESTIVALIS „DAINA PRIE ŠALČIOS” ŠALČININKAI 2011

XVI FESTIVALIS „DAINA PRIE ŠALČIOS”    ŠALČININKAI 2011

-Šalčininkų rajono gyventojų supažindinimas su šiuolaikiško liaudies meno padėtimi ir kaimo amatais. - mūsų krašte egzistuojančios liaudies meno kūrybos puoselėjimas ir vystymas; -suteikti galimybę liaudies kūrėjams ir amatininkams parduoti savo rankdarbius.