Naujienos

Šalčininkuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Šalčininkuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Š. m. kovo 11 d. Šalčininkų kultūros centre vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt pirmąsias metines paminėti. Susirinkusiuosius pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.

UŽGAVĖNĖS BALTOJOJE VOKĖJE

UŽGAVĖNĖS BALTOJOJE VOKĖJE

Baltojoje Vokėje atsibodusią šaltą žiemą iš kiemo vijo šį savaitgalį. Penktadienį iš ryto aikštėje prie Pramogų centro buvo įrengta scena. O jau po pietų miestelio centre būriavosi pirmieji renginio dalyviai ir svečiai.

Užgavėnės Šalčininkuose

Užgavėnės Šalčininkuose

Kasmet Šalčininkuose rengiama Užgavėnių šventė, kuri susilaukia vis didesnio miestelėnų ir miesto svečių dėmesio. Š. m. kovo 6 d. žmonės iš viso rajono rinkosi švęsti Užgavėnių. Į susirinkusiuosius kreipėsi Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, kuris pasidžiaugė gražia švente ir pakvietė tinkamai išvyti žiemą. Meras palinkėjo susirinkusiesiems į savo namus parsinešti bent trupinėlį gėrio, meilės, šilumos.

2011 m. kovo mėn. kultūriniai renginiai

2011 m. kovo mėn. kultūriniai renginiai, šventės ir meno kolektyvų koncertinės išvykos

KAZIUKO MUGĖ

KAZIUKO MUGĖ

kovo 6 d. 13.00 val. Šalčininkų savivaldybės aikštėje vyks UŽGAVĖNĖS ir KAZIUKO mugė, Kviečiame atvykti tautodailininkus, amatininkus, verbų pynėjus, medžio drožėjus, audėjus, mezgėjus, "užgavėnių skanėstų" gamintojus - visus, turinčius ką parodyti ir parduoti. Visus norinčius dalyvauti prašome registruotis Šalčininkų kultūros centre, tel.: (8 380) 51 980 salcininkai.kultura@gmail.com

Šalčininkuose paminėta Vasario 16-oji

Yra datų, kurios ypatingai išskiriamos ir minimos, rodančių, kad Tauta turi garbingą ir turtingą istoriją, pabrėžiančių, kas mums yra brangu ir prasminga. Prieš devyniasdešimt trėjus metus buvo žengti pirmieji ryžtingi naujosios demokratinės Lietuvos valstybės kūrimo žingsniai. 1918 metų vasario 16 dienos Lietuvos Nepriklausomybės Akto paskelbimas buvo, yra ir bus didelė Lietuvos valstybės, jos politinės raidos, kultūros, mokslo, ekonomikos šventė.

katalogas; Rytų tapybos siena;

katalogas; Rytų tapybos siena;

Pristatome plenero katalogą "Rytų tapybos siena 2010"