Eišiškių pramogų centras

 Eišiškės yra vienas iš seniausių miestų Lietuvoje, išsidėstęs į pietus nuo sostinės, 33 km nutolęs nuo rajono centro, Šalčininkų miesto. Tai vietovė su turtinga praeitimi, menanti įvairių tautų ir kultūrų istoriją.

Eišiskės- antras pagal dydį rajono miestas, turintis 3700 gyventojų. Čia veikia dvi mokyklos, muzikos mokykla, sporto mokykla, du vaikų darželiai ir Lenkų namai.

Eišiškių laisvalaikio ir verslo centras – kultūros įstaiga, savo veikla siekianti suburti vietos gyventojus, ugdyti kūrybiškumą bei puoselėti kultūros tradicijas. Pramogų centro darbuotojai kartu su vietos gyventojų pagalba organizuoja mėgėjų meno dainų ir šokių kolektyvų veiklą, įtraukdami jaunimą ir vaikus. Eišiškių pramogų centras, atliekantis Šalčininkų kultūros centro filialo vaidmenį, glaudžiai bendradarbiauja su visomis Šalčininkų rajone esančiomis kultūros įstaigomis, dalyvauja kitų kaimų ir miestelių organizuojamose šventėse.

Eišiškių laisvalaikio ir verslo centre veikia dainų ir šokių ansamblis „Eišiščane“, romų kolektyvas „Romany Jagury“, jaunimo estradinis kolektyvas ir kvartetas „Šansas“.

Ansamblis „Eišiščane“ jau daugiau nei 30 metų džiugina vietinius, svečius bei užsienio gyventojus savo atliekamomis dainomis ir šokiais. Ansamblio vadovės ir chormeistrės pareigas jau 16 metų atlieka Lilija Savko, ansablio choreografas – Vojciech Savko, o kapelos vadovas – František Daškevič, šių žmonių pagalba ansblis sėkmingai koncertuoja daugumoje šalies kultūros įstaigų ir užsienyje. Šiuo metu ansamblį lanko apie 60 dalyvių, kurie aukoja savo laisvą nuo darbo laiką ir dirba miestelio vardan.

Kiekvienais metais Eišiškių laisvalaikio ir verslo centras organizuoja įvairiausias šventes ir minėjimus, tarp jų: Lietuvos Nepriklausomybės diena, Kaziuko mugė, Motinos diena, Jaunimo diena, Lenkijos Nepriklausomybės diena, Šv. Kalėdų renginiai. 

Adresas:

Eišiškių pramogų centras

Šalčininkų raj., Eišiškių m., Kaštonų g. 5,

Tel.: 8 (380) 56 386

el. paštas: eisiskiukultura@gmail.com

Eišiškių pramogų centro vedėja - Teresa Suchocka