Jančiūnų laisvalaikio salė

Jančiūnų laisvalaikio salė

Jančiūnų laisvalaikio salė – vienas iš Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro filialų.

Tai kultūros įstaiga savo veikla puoselėjanti liaudies meną, tradicijas ir kultūrą. Vietiniams gyventojams tai didžiulė ir kartais net vienintelė pramoga visoje apylinkėje, čia noriai susibūria visa bendruomenė turiningai praleisdama laisvalaikį.

2007 m., vadovaujant Kristinai Liachovič Jančiūnų laisvalaikio salėje susikūrė vaikų ir jaunimo kolektyvas „Fasolinki“, kuris iki šiol džiugina žiūrovus savo nuotaikingais pasirodymais. Pasirodymų repertuaras yra nuolat atnaujinamas, o kolektyvas sėkmingai dalyvauja įvariose rajono organizuojamose šventėse.

2011 m. savo veiklą pradėjo suaugusiųjų kolektyvas, šiuo metu seniūnijos gyventojai ir svečiai turi galimybę pasiklausyti kolektyvo atliekamų dainų.

Jokia kaimelyje organizuojama šventė neįvyktų be muzikantų Rafal Šumski ir Vitold Palevič. Kaimelio jaunimas visada aktyviai padeda organizuojant įvairias kaimo šventes bei noriai jose dalyvauja. Jančiūnų gyventojai į savo veiklą bando įtraukti taip pat ir Butrimonių bei vietinių mokyklų ir darželių auklėtinius.

Dėka nuolatinių rėmėjų Jančiūnų laisvalaikio salėje vyksta daugiau renginių, jiems salės vedėja išsako atskirą padėką: Irenai ir Romualdui Želudzievič, Tadeušui Rudzis, Edvardui Jankovski, Henrikui Požarickij, Tadeušui Romanovski, Janui Bandalevič, Vojciechui Šylko, Ivonai Voroneckai, Miroslavui Voitkevič, Henrikui Zuzo, Stanislavui Ivanovskiuj.

 Tradicinės šventės:

- Naujametiniai renginiai

- Trijų Karalių šventė

- Senelių diena

- Lietuvos Nepriklausomybės diena

- Užgavėnės

- Motinos diena

- Seniūnijos šventė

- Vaikų diena

- Joninės

- Lenkijos Nepriklausomybės diena

- Andrejaus vakaronė

- Šv. Kalėdos

 

Adresas:

Jančiūnų laisvalaikio salė

Šalčininkų raj., Jančiūnų k.

Tel.:8 (380) 39 437

Jančiūnų laisavalaikio salės vedėja - Stanislava Čechovičienė