Projektas „Sveikame kūne sveika siela“


2012 m. nuo rugpjūčio 25 iki rugsėjo 2 dienos Pogoželice mieste Lenkijoje vyko projektas „Sveikame kūne sveika siela“, kuriame dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro šokių kolektyvas „Smile“, vokalinė grupė iš Policos miesto, meninė grupė „Artcrew“ iš Tčebežo, taip pat įžymūs Lenkijos muzikantai Michal ir Robert Levandovskiai bei teatro „Abanoja“ režisierius Konrad Pachciarek iš Ščecino. Projekto koordinatorius yra Marcin Gluščyk.

Pagrindinis projekto siekis buvo propaguoti sveiką gyvenimo būdą, kurio pagrindas yra sportas. Todėl kiekvieną dieną projekto dalyviams buvo vedami įvairūs sportiniai užsiėmimai paplūdimyje, kurių metu jaunimas turėjo puikią galimybę išbandyti savo galimybes.

Savo laisvalaikį projekto dalyviai praleido ne mažiau turiningai, buvo organizuojami koncertai, pasirodymai, papildyti menine programa.

Projekto metu jaunimas lankėsi Tčebežo, Police ir Ščecino miestuose. Tčebežo mieste dalyviai koncertavo kartu su miesto pataisos namų jaunimu, po pasirodymo buvo apdovanoti padėkos raštu už bendradarbiavimą. Police ir Ščecino miestuose jaunieji šokėjai surengė šiuo metu ityn populiarius pasirodymus – flashmobą , po pasirodymų jaunimas ekskursijų metu turėjo galimybę susipažinti su šių miestų architektūra bei įžymiausiomis lankytinomis vietomis. Projekto dalyviai nepraleido progos apsilankyti ir įžymaus dainininko Stachurskio koncerte.

Paskutinį atsisveikinimo vakarą buvo suorganizuotas koncertas visiems Pogoželice miesto svečiams ir gyventojams, kuris paliko nepamirštamą įspūdį tiek žiūrovams tiek ir patiems koncerto organizatoriams.

Projektas „Sveikame kūne sveika siela“ – tai puikus įrodymas, kad sportas ir aktyvus gyvenimas yra geros nuotaikos ir savijautos pagrindas.