Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojų sarašas

ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRO 2019 m.  darbuotojų sąrašas

Eil. Nr. 

Vardas, pavardė 

Pareigos 

1.

Gražina Zabarauskaitė

Direktorius

2.

Veslava Tomaševska

Natalija Bartaševič

Direktoriaus pavaduotoja 

3.   Kultūrinės veiklos vadovė
4.

Jolanta Provlocka (PV)

Božena Levkovska (PV)

Larisa Fedotova

Julija Ivanovskaja

Renginių organizatorė
5. Kristina Šimelevič Projektų vadovė
6.

Ilona Tunevič

Etnogfafijos specialistė
7. Ana Jesvilienė 
Lenkų kultūros specialistė
8.

Galina Kazakevič 

Vyr. buhalterė
9.

Oksana Kiselevska

Kasininkė-apskaitininkė
10

Teresa Duškevič

Ūkvedė

11.

Viktor Bartaševič

Akompaniatorius

12.

Genadij Afanasjev

Liaudiškos kapelos „Solčanie“ vadovas

13.

 

Dainų ir šokių ansamblio „Solčanie“ vadovė

14.

Božena Danielė

Liliana Malinovskaja

Ansamblio „Solčanie“ meno vadovė choreografė

15.

František Mickelevič

Akompaniatorius

16.

Edvard Volkovskij

Akompaniatorius

17.

Vitalij Zapolskij

Akompaniatorius

18.

Stanislav Bartaševič

Akompaniatorius

19. Stanislav Goilik Akompaniatorius
20. Algimantas Šestakovas Garso ir šviesos operatorius
21. Andrius Balionis Ansamblio "Art of Music" instrumentinės grupės vadovas
22. Kšištof Kolendo Akompaniatorius
23. Tomaš Jermak Akompaniatorius
24. Valerij Gilevič Vairuotojas
25. Andrej Mikelevič Scenos darbininkas

26.

Jadvyga Sinkevič

Česlava Rakalovič

Zofija Grišukevič

Valytoja

27.  

 

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro struktūrinių padalinių 2019 m. darbuotojų sąrašas

Eil. Nr. 

Vardas, pavardė 

Pareigos 

Baltosios Vokės pramogų centras

1.

 

Vedėja

2. Ana Voroneckaja  Muziejininkė-edukatorė
3. Gustaw Juzala-Deprati Etnografas
4.  Krystyna Vrublevskaja

 Valytoja

5.

Viktorija Ivanovskytė

Jaroslav Žuravliov

Renginių organizatorius, scenos darbininkas

Eišiškių pramogų centras

1.

Teresa Suchockaja

Vedėja

2.

Elvyra Savickaja

Akompaniatorė

3.

Lilija Savko

Dainų ir šokių ansamblio "EIšiščanie" vadovė

4.

Vojtech Savko

Ansamblio "EIšiščanie" meno vadovas choreografas

5.

Viktoras Tinaševas

Grupės "Black guitars" vadovas

6.

František Daškevič

Liaudiškos kapelos "Eišiščanie" vadovas

7. Stanislav Goilik
Akompaniatorius
8.
Romų ansamblio vadovas
9. Regina Šved Valytoja
10. Svetlana Bartos Akomponiatorė

Jašiūnų pramogų centras

1.

Marja Alencinovič

Vedėja

2.

Aleksandr Godovščikov

Liaudiškos kapelos "Znad Merečanki" vadovas

3.

Natalja Godovščikova 

Choro vadovė

4.

Aleksandra Godovščikova

Ansamblio "Znad Merečanki" meno vadovė choreografė

5. Vitalij Godovščikov Akomponiatorius

6.

Liudmila Andrejeva

Valytoja

Akmenynės laisvalaikio salė

1.

Janina Voronecka

Jovita Jaglinska (PV)

Vedėja

2.

Janina Voronecka

Valytoja

Dainavos laisvalaikio salė

1.

Galina-Stanislava Šimelevič

Vedėja

2.

Galina Mikelionienė

Renginių organizatorė

3.

Galina Mikelioninė

Valytoja

Dieveniškių laisvalaikio salė

1.

Teresa Plotnikova

Vedėja

2. Aleksandr Plotnikov Valytojas

Jančiūnų laisvalaikio salė 

1.

Stanislava Čechovičienė

Vedėja

2. Valentina Sedelnik Valytoja

3.

   

Rūdninkų laisvalaikio salė

1.

Janina Butkevičienė

Vedėja

2.

Janina Butkevičienė

Valytoja

 

Turgelių laisvalaikio salė

1.

Danuta Michalovskaja

Vedėja

2.

Vladislava Šilobrit

Folkloro ansamblio "Turgelianka" vadovė

3.

Lucija Višnevska

Akompaniatorė

4.   Ansamblio "Turgelianka" meno vadovė choreografė
5. Viktorija Urbanovič Renginių organizatorė
6. Galina Tichutina Valytoja
Gerviškių laisvalaikio salė

Veronika Svorobovič Vedėja
2. Danuta Popova Valytoja
Pabarės laisvalaikio salė
1. Valdemar Voitechovič Vedėjas
2. Anastasija Novickaja

Renginių organizatorė

Valytoja

Tautodailininkės Anos Krepštul muziejus
1. Danuta Moločko Vedėja
2. Alina Moločko Valytoja
Jašiūnų dvaro sodybos rūmai
1. Kazimiež Karpič Vedėjas 
2. Beata Minkevič Ekskursijų vadovė-renginių organizatorė
3. Jevgenij Furso Ekskursijų vadovas-renginių organizatorius
4. Vladislava Buzarevič Valytoja
5. Janina Simonovič Valytoja