Kroatų menininko Davor Rostuhar fotografijų paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“

Kroatijos Respublikos ambasada, Šalčininkų rajono savivaldybė ir Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras 

 kviečia į

„Kroatija iš paukščio skrydžio“ parodos atidarymą, kuris vyks 2019 m. kovo 22 d., 14.30 val., Šalčininkų kultūros centre.

 

 „Kroatija iš paukščio skrydžio“ – tai projektas, kuriam medžiaga buvo rinkta septynerius metus, nuo 2007 iki 2014 metų. Per šį laikotarpį projekto autorius Davor Rostuhar iš paukščio skrydžio filmavo ir fotografavo Kroatijos Respubliką, į pagalbą pasitelkdamas nedidelius lėktuvus, oro balionus ir dronus. Prestižinis „National Geographic“ žurnalas palaikė šį projektą ir suteikė jam savo prekės ženklą. Projektas buvo užbaigtas išleidžiant fotografijų monografiją „Kroatija iš paukščio skrydžio“, o nuo 2014 metų per Europos valstybes keliauja fotografijų paroda.

 Parodos autorius Davor Rostuhar, gimęs 1982 metais, yra vienas iš Kroatijos „Ekspedicijų ir kultūros klubo“ įkūrėjų, šiuo metu klubui vadovauja. Nuo 2008 metų jis turi laisvo menininko statusą, rašo, fotografuoja. Jau yra išleidęs keturias knygas kelionių ir mokslo populiarinimo temomis bei fotografijų monografiją „Kroatija iš paukščio skrydžio“. Per pastaruosius dešimt metų Davor Rostuhar aplankė per šimtą pasaulio šalių, kuriose filmavo tenykštį gyvenimą. (www.croatiafromabove.com)

 

Paroda veiks nuo 2019 m. kovo 22 d. iki balandžio 30 d.

Organizatorius Kroatijos Respublikos ambasada

Partneriai:
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras