NEMOKAMAS SEMINARAS APIE DANTŲ IMPLANTAVIMĄ

 

Vienas vizitas pas gydytoją – dantys visam gyvenimui

Dalies arba visų dantų netekę žmonės atsiduria situacijoje, kai reikia nuspręsti, kaip atkurti prarastus dantis. Ilgą laiką itin populiarus šios problemos sprendimo būdas buvo išimami dantų protezai. Tačiau tai – ne visuomet pati tinkamiausia išeitis. Šis dantų protezavimo būdas turi nemažai minusų – pacientas jaučia diskomfortą, kenčia nuo gleivinės pažeidimų ir susiduria su žandikaulio atrofijos rizika. Šių problemų išvengti padeda inovatyti, pasauliniu mastu taikoma implantavimo metodika „visi ant keturių“, leidžianti per vieną dieną atkurti visus prarastus vieno žandikaulio dantis vos ant keturių implantų.

Dantų implantavimo ypatumai

„Euromed“ klinikoje dirbanti protezuotoja Kristina Bužinskaja drąsiai sutinka su mintimi, kad išimamų dantų protezų era baigėsi. „Juos keičia dantų implantacija – laiko patikrintas prarastų dantų atkūrimo metodas, leidžiantis tai padaryti nepažeidžiant kitų, šalia esančių dantų“ – sako ji.

Šiuo metu pasaulyje implantus gamina daugiau nei 300 kompanijų. Taigi, natūralu, jog potencialiam dantų implantų turėtojui tampa itin sunku išsirinkti tinkamus ir kokybiškus implantus. „Šveicariški implantai išsiskiria ne tik atliktų mokslinių ir klinikinių tyrimų gausa, bet ir unikaliomis pritaikymo galimybėmis“, - pastebi gydytoja K. Buržinskaja.

Daugelis pacientų baiminasi dantų implantavimo, tačiau iš tiesų tai – visai nesudėtinga procedūra. Danties implantas – šaknies formos titaninis varžtelis, įtvirtinamas į žandikaulio kaulą vos per 15 – 20 minučių. Jam prigijus, implantas tampa atrama vainikėliui arba kitos rūšies protezui. “Atlikus vietinę nejautrą, pacientui į žandikaulio kaulą įsriegiami reikiami implantai. Prie implanto yra tvirtinamas protezas, patikrinamas sąkandis ir pacientas su nauja šypsena gali keliauti namo“ – paklausta apie dantų implantavimo procedūros eigą pasakoja K. Bužinskaja.

Dantų implantai – viso gyvenimo investicija

Remiantis pasauliniais tyrimais, 99 proc. atvejų, kai pacientams dantys buvo atkurti ant keturių implantų, buvo sėkmingi. Be to, šis implantavimo metodas yra patikimas ir ilgaamžiškas – šveicariškus implantus pasirinkusiems pacientams suteikiama viso gyvenimo garantija. Jeigu po gydymo iškyla ne dėl paciento kaltės atsiradusių problemų, implantai taisomi ar keičiami nemokamai.

Įprastai dantų implantai tinka beveik visiems pacientams, išskyrus tuos, kurie turi sunkių širdies, kraujagyslių sistemos, kepenų bei onkologinių ligų, ar serga nekontroliuojamu cukriniu diabetu. Jei prieš procedūrą pastebima žandikaulių kaulinio audinio trūkumų, pasiūlomas individualus gydymo būdas – pirmiausiai reikia paruošti kaulinio audinio pagrindą.

Kiekvieno paciento pareiga – rūpintis implantais lygiai taip pat, kaip ir natūraliais dantimis. „Labai svarbu tinkama dantų higiena. Būtina atsakingai valyti naujuosius dantis, naudoti tarpdančių siūlus ir šepetėlius, bent kartą per pusmetį pasidaryti profesionalią burnos higieną“, – pataria „Euromed“ burnos chirurgė Narine Sarukhanyan. Tuomet galėsite džiaugtis ir grožėtis dantų implantavimo procedūros rezultatais dar ne vieną dešimtmetį.

 

Kviečiame pacientus į nemokamą seminarą Balandžio 17 dieną. Vilniaus g. 48. Pradžia: 17 valandą

Visiems dalyvaujantiems seminare 2D tomografija, gydytojo odontologo konsultacija ir gydymo plano sudarymas NEMOKAMAI!

 Registracija telefonu: 863007771 arba Internetu