Padėkos akcija "Ačiū, Lietuva"

Šalčininkai jungiasi prie visoje šalyje vyksiančios visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Birželio 1 d. 17.00 val. Šalčininkų miesto parke muzikos garsais nuskambės akcija „Ačiū, Lietuva“. Šalčininkuose koncertuos grupė „Art of Music“.

 „Lietuva su muzika iškovojo Laisvę prieš 30 metų. Muzikuos ir dabar didžiausios istorinės krizės akivaizdoje, susitelkdama prieš sveikatos, ekonomines, socialines ir emocines grėsmes. Šia simboline akcija norime padėkoti medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams ir visiems kitiems geradariams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir teikusiems būtiniausias paslaugas. Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino ir padėjo sėkmingai įveikti pirmąją viruso bangą“, – sako Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys.

Nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai birželio 1 d. atliks apie 15 minučių trukmės koncertus viešose erdvėse.

Primename, kad dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo ir dėvėti apsaugines veido kaukes.

Akcijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, partnerės – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos kultūros centrų asociacija.

Akcijos Šalčininkuose rėmėjas - Šalčininkų rajono savivaldybė, organizatorius – Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras.