Spektaklis „Cirkas Tarabumba“

 

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras kviečia į neeilinį,  Tarptautinio gatvės teatrų festivalio Šalčininkuose metu vyksiantį, renginį!

Spektaklis „Cirkas Tarabumba“, kurį pristato teatras „Klinika Lalek“ jau 2020 m. rugsėjo 18 d. 18.00 val., Šalčininkų miesto parke!

Didžiausias marionečių cirkas pasaulyje - kvapą gniaužiantis didelių lėlių šou, kurio idėja - sukurti ekologišką, neprievartinio cirko spektaklį, kuriame vietoje gyvūnų naudojamos lėlės, atitinkančiomis realias proporcijas. Čia sutiksite linksmąjį Dramblį, gražuolę Žirafą ir galingąjį Liūtą.
Gražuolė Žirafa yra jautruolė garsenybė, įsimylėjusį savo dresuotoją. Ji dainuos dainą apie meilę gamtai. Liūtas moka riaumoti ir nori sudraskyti savo dresuotoją, tačiau išmoks tapti drąsus. O Dramblys - tai septynios tonos grynos laimės, trombono meistras, mokantis skraidyti. Kartu su jais scenoje pasirodo dresuotojai, stipruoliai, akrobatai, kojūkininkai ir klounai.
Šis projektas šiuolaikiškai tęsia ir propaguoja gražiausias klasikinio cirko ir gatvės teatro tradicijas, pasisakydamas prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, pabrėždamas pagarbą visai gamtai.
Trupės meno vadovas Wiktor Wiktorczyk

 

Nemokamas renginys visai šeimai!

Būtina išankstinė dalyvių registracija.

Registruotis galite nuskenavę QR kodą

arba paspaudę nuorodą: https://forms.gle/QonPNRD87GPFb6JD8

 

Organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, fondas „Pagalba Lenkams Rytuose“, Lenkijos Respublikos Ministrų Tarybos Pirmininko kanceliarija

Projektas yra dalinai finansuojamas pagal 2020 m. Lenkijos Respublikos Ministrų Tarybos Pirmininko kanceliarijos globos programą Polonijai ir lenkmas užsienyje.