Tradicinio amatininko Algirdo Juškevičiaus drožinių paroda

 

2018 metų balandžio 6 d., Šalčininkų kultūros centre, įvyks susitikimas su tradiciniu amatininku Algirdu Juškevičiumi.

14.00 val. vyks seminaras "Senieji istoriniai žaislai." 

15.30 val. įvyks parodos  "Sakralinė skulptūra ir senieji istoriniai žaislai" atidarymas.

 

Šalčininkų kultūros centre lankysis Algirdas Juškevičius. Tai puikus mokytojas, jau daugelį metų mokantis jaunimą meninės medžio drožybos Varėnos kultūros centro dailės studijoje „Kadagys".

2007 ir 2016 m. jis apdovanotas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos premija „Už geriausius projektus jaunimui", o 2014 metais - Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos premija „Sėkmingiausiai dirbantis tradicinis amatininkas". A. Juškevičius yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos ir senųjų amatų klubo „Dvaro meistrai" narys.

Seminaro metu dalyvius supažindins su žaislų ir žaidimų istorija, pristatys medinių žaislų kolekciją, kurioje – tikslios senųjų žaislų kopijos bei paties sugalvoti jaukūs mediniai „stebuklai“. Nuo seno žaidimai – labai svarbi veiklos rūšis. Žaidimai lavina žmogaus protą ir kūną, ugdo mąstymą, vikrumą, greitumą, pirštų miklumą, muzikalumą...

Po seminaro kviečiame į parodos "Sakralinė skulptūra ir senieji istoriniai žaislai" atidarymą, kuri veiks nuo š.m. balandžio 6 d. iki balandžio 31 d.

 Renginys nemokamas.

 Organizatorius - Šalčininkų kultūros centras.